Instagram назвали дуже небезпечним для здоров’я

Чи надає Instagram небезпеку для нашого здоров’я? Дослідження показало, що жінки частіше відмовляються від прийому в їжу найважливіших нутрієнтів і стикаються з депресіями, якщо вони користуються цим додатком щодня.

Смартфон

Днями вчені довели, що дедалі більша кількість молодих жінок страждає від дефіциту найважливіших поживних речовин у результаті проходження модних дієт з соціальних мереж. Експерти попереджають, що жінки після 20 і 30 мають у своєму організмі нестачу ключових мінералів начебто калію, магнію та міді. Це особливо погано для жінок, у яких вже є дефіцит заліза, кальцію та йоду. Багато молодих представниць прекрасної статі добровільно відмовляються від прийому в їжу глютену, молочних і зернових продуктів, а також цукру. Причиною цього може бути Instagram і інші соціальні мережі, які спонукають до неправильного харчування.

Брак поживних речовин і мінералів приводить до втоми, слабкості імунної системи, підвищеного ризику переломів, проблем з м’язами і безпліддя. Instagram називають найгіршим в цьому плані додатком. Опитування понад 1 500 британців у віці від 14 до 24 років показав, що молоді люди найчастіше відчувають депресію і відчуття самоти після використання Instagram, у них також знижується самооцінка і впевненість у власній привабливості. Але і на цьому негатив не закінчується.

Нещодавнє дослідження вчених з Університетського коледжу Лондона показало зв’язок між надмірним використанням Instagram і розладом харчування під назвою нервова орторексія. Її жертви посилено налягають на зелені смузі і заняття йогою. Саме ці картинки вони найчастіше бачать у соціальних мережах, саме вони асоціюються у них із здоров’ям, красою і сексуальністю. В результаті люди недоотримують або зовсім не одержують ключові поживні елементи.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *