9 продуктів змусять вас швидко заснути і міцно спати всю ніч!

Є дуже простий спосіб швидко заснути і спати міцно всю ніч і він більш ефективний, ніж приймати снодійне або випити келих вина…

Сон

Просто з’їжте 2-3 продукти з нашого списку і Ви будете спати всю ніч.

Наприклад, у дослідженні, проведеному в Університеті Кембриджа, було встановлено, що вживання продуктів, багатих білком, запускає роботу клітин мозку, змушуючи вас спати.

Ми пропонуємо вам список дивовижних продуктів, які прискорюють засипання

Банан

Доктор Вінтер каже, що невелика кількість цукру нейтралізує дію клітин орексинів. Спробуйте їсти ввечері банан, він дасть вам достатньо цукру, щоб заспокоїти клітини орексинів. А також магній і калій, які допоможуть розслабити м’язи і запобіжать судомам ніг.

Чай з петрушки

Австралійське дослідження показало, що коли люди пили чашку чаю з листя петрушки, то вони спали більш глибоко. Дослідники вважають, що хімічні речовини, звані алкалоїдами харман, впливають на нервову систему, викликаючи сон.

Хумус

L-триптофан — це амінокислота, яка нібито змушує вас спати після ситного обіду. Вона міститься в м’ясі індички. Однак, якщо м’ясо вас не влаштовує, то насіння кунжуту (120 мг) і хумус ( близько 600 мг) також містять L-триптофан.

L-трипрофан працює найкраще в поєднанні з вуглеводами. Вони змушують ваше тіло виділяти інсулін, який використовує інші амінокислоти в крові, залишаючи більше L-триптофану для седації, говорить доктор Вінтер.

Краща їжа для роботи — це вуглеводи, які швидко підвищують рівень цукру в крові, оскільки повільні продукти не дають такої ж реакції. Фрукти багаті вуглеводами і містять велику кількість L-триптофану, а також корисні для здоров’я.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *