9 жирних продуктів, які покращують здоров’я і фігуру

Засвоєння жирів вимагає від організму багато часу, що надовго забезпечує почуття ситості і захищає від спалахів голоду і надмірного апетиту. Фахівці в області дієтології розповіли про те, які жирні продукти роблять здоров’я міцнішим, а фігуру стрункішою.

Омега жирні кислоти

Зокрема, дієтологи рекомендують для поліпшення здоров’я і фігури вживати сьомгу. Ця риба багата жирною кислотою Омега-3, яка потрапляє в організм тільки з їжі, при цьому уповільнює старіння клітин, зміцнює імунну систему. Інший продукт, який є чудовим джерелом незамінної жирної кислоти Омега-3 – це насіння льону, також містять у собі крім жирної кислоти, клітковину, вітаміни і мінерали, які допомагають схуднути.

Крім того, жирним, але дуже корисним для здоров’я продуктом є сир, відзначають фахівці. Головним чином, користь сиру визначає високий вміст кальцію. Також велику користь організму приносить інший представник жирних продуктів – оливкова олія: її вживання нормалізує артеріальний тиск і активізує виведення з організму надлишків холестерину. Ще активно знижувати концентрацію небезпечного холестерину в судинах і крові може авокадо.

Регулярна присутність яєць в раціоні теж може зміцнювати імунітет, а також сприяє стрункості. Завдяки вмісту незамінних амінокислот, холіну, фолієвої кислоти, біотину, а також лецитину, даний продукт позитивно впливає на роботу печінки, покращує роботу мозку, розчиняє бляшки на стінках кровоносних судин.

У списку корисних жирних продуктів – і шоколад: даний продукт відрізняється вмістом потужного антиоксиданту, який сприяє балансу тиску і перешкоджає запалень в організмі. Настійно радять експерти вживати також мигдаль і оливки-маслини. Ці продукти насичені мікроелементами, що захищають організм від серцево-судинних і онкологічних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІЄТОЛОГИ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СКИНУТИ ВАГУ

НАЗВАНО НАЙКОРИСНІШИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я І ФІГУРИ ГОРОДНІЙ ОВОЧ

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *