8 ознак дефіциту білка в організмі

Експерти назвали 8 ознак дефіцит білка в організмі. Вони свідчать про те, що раціон необхідно поповнити цими поживними речовинами.

білок

1. Набряки шкіри. Ці набряки, також відомі як жировики, характеризуються скупченнями води в організмі. А причиною цього є дефіцит білка.

2. Жировий гепатоз. Скупчення жиру навколо печінки часто спостерігаються у жертв ожиріння, а також у любителів алкоголю. Експерти вважають, що погане харчування призводить до цієї проблеми, особливо якщо в раціоні не вистачає білків, які переносять жир.

3. Слабкі нігті. Тендітні нігті – це один з найбільш очевидних ознак білкового дефіциту. Він також говорить про те, що в раціоні бракує заліза і вітамінів.

4. Втрата волосся. Якщо ваші пасма стали більш рідкісними, і ви зіткнулися з алопецією, то це привід для занепокоєння. Нерідко причиною випадання волосся є дефіцит білків, з-за якого фолікули деградують або коротшають.

5. Втрата м’язової маси. Багато відвідувачів спортзалу знають про те, як важливо налягати на білки, які допомагають будувати мускулатуру. Якщо ж ви зіткнулися зі зменшенням обсягу м’язів, то саме час включити в раціон побільше білків.

6. Тендітні кістки. Є дані про те, що крихкість кісток викликається не тільки дефіцитом кальцію в організмі, але і нестачею білка. Якщо ж його в раціоні достатньо, то ймовірність переломів шийки стегна знижується на цілих 69%.

7. Схильність до інфекцій. Білок необхідний імунній системі для битви з бактеріями і вірусами. Якщо ви одужуєте занадто повільно, часто стикаєтеся з хворобами, то це привід для побоювань.

8. Постійний голод. Якщо ви позбавляєте себе найважливіших поживних елементів, включаючи білки, то організм буде реагувати на це постійним голодом. Навіть у тому випадку, якщо ви регулярно харчуєтеся.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *