7 продуктів, які не радять дієтологи

Фахівці в області здорового і дієтичного харчування розповіли про те, від вживання яких продуктів вони утримуються.

Солодке

Продукт перший: солодощі. За словами британського дієтолога Ванесси Кармби, цукор не має ніякої поживної цінності, і вона сама не їсть солодке, так як в цьому немає сенсу для здоров’я. Тим, хто не може уявити своє життя без десертів, дієтолог настійно радить скоротити їх кількість в раціоні.

Продукт другий: дієтичні вироби. Інший експерт, нутриціоніст Аманда Хамільтон, заявила про те, що всі дієтичні продукти, які продаються містять у собі хімічні поліпшувачі смаку, які негативно діють на кишечник і посилюють тягу до цукру.

Продукт третій: перероблене м’ясо. Клінічний дієтолог Мана Чаучейн висловився про те, що вироби з обробленого м’яса містять консерванти, штучні барвники – інгредієнти, які дуже шкідливі для здоров’я кишкової мікрофлори.

Продукт четвертий: газовані напої та енергетики. Фахівець з харчування Катаріна Кайзер охарактеризувала ці напої, як ті, що містять «величезну кількість цукру і гримучу суміш з декількох штучних інгредієнтів і кофеїну».

Продукт п’ятий: кетчуп. Дієтолог Ріеннон Ламберт ніколи не їсть магазинний кетчуп. За словами експерта, в такому продукті завжди багато консервантів і цукру, – краще приготувати соус з помідорів самостійно.

Продукт шостий: трансжири. Говорячи про те, чому ніколи не потрібно їсти продукти, що містять трансжири, дієтолог Мерилін Гленвіл зазначила, що даний компонент неприродний для організму. «Тіло просто не знає, що з ними робити, і тому можуть виникати всілякі нездорові процеси», додала вона.

Продукт сьомий: маргарин. Дієтолог Касандра Барнс зізналася, що ніколи не їсть маргарин і спреди. Вона вважає дані продукти занадто шкідливими для здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ПРОДУКТІВ, ЯКІ НЕ ПОТРІБНО ЇСТИ ПЕРЕД СНОМ

10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ПОМИЛКОВО ВВАЖАЛИСЯ ШКІДЛИВИМИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *