7 найпопулярніших і абсурдних міфів про секс

Не можна займатися сексом під час головних болів, але перед статевим актом треба обов’язково відвідати туалет? Експерти спростували 7 найдивовижніших міфів про секс, в які вірять навіть розумні люди.

Секс

Міф 1. Заняття сексом збільшують ризик інфаркту. Жертвам інфарктів часто радять зменшити запал у ліжку, проте численні дослідження показують, що турбуватися немає про що. Смерть від інфаркту під час занять сексом часто зустрічається в кіно і книжках, але не в житті. За статистикою, лише 0,7% (!) пацієнтів займалися сексом напередодні того, як у них стався інфаркт, а 78% інфарктних не займалися сексом більше доби до розвитку симптомів.

Міф 2. Для підвищення шансів на успішне зачаття жінці потрібно встати на голову після занять сексом. Навпаки, якщо жінка лежить після того, як чоловік відчув оргазм, то її шанси завагітніти куди вище, як показують дослідження. Справа в тому, що фізіологічно матка жінки трохи вигнута, і якщо представниці прекрасної статі будуть просто лежати, то сперматозоїдам стане простіше і швидше добиратися до яйцеклітини. Експерти радять лежати протягом 15 хвилин після чоловічого оргазму.

Міф 3. Завагітніти під час місячних неможливо. Не існує такого періоду в житті жінки від пубертату до менопаузи, в який вона не може теоретично завагітніти. Природно, що в якісь періоди ймовірність успішного зачаття вище (наприклад, під час і відразу після овуляції), а в якісь нижче. При цьому менструація заплідненню не завадить.

Міф 4. При головних болях займатися сексом не можна. Тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте головні болі як привід для того, щоб відмовитися від близькості. Якщо ви в реальності зіткнулися з цими болями, то секс допоможе зменшити їх вираженість. До такого висновку ще у 2013 році прийшли неврологи з Університету Мюнстера в Німеччині.

Міф 5. Людям з болями в спині краще утримуватися від інтенсивного сексу. Більше 80% жителів нашої планети в якийсь період свого життя стикаються з болями в нижній частині спини. Це зовсім не привід для того, щоб відмовлятися від сексу. Певні пози під час занять любов’ю можуть дещо знизити рівень болю (для чоловіків з хворою спиною найкраща поза – догі-стайл). Все залежить від різновидів болю в спині, які ви відчуваєте. Оптимальну позу ви зможете самі для себе виявити методом проб і помилок.

Міф 6. Якщо сходити в туалет перед сексом, то ймовірність інфекцій сечовивідних шляхів знижується. Як раз навпаки, повне спустошення сечового міхура безпосередньо перед сексом є головною причиною розвитку інфекцій сечовивідних шляхів після статевих зносин. Інфекції проникають в сечовивідні шляхи під час сексу, коли бактерії заштовхуються в сечовипускальний канал. Але якщо ви не спустошили сечовий міхур, то він в достатній мірі захищений, так як знаходиться під тиском. В результаті, ймовірність того, що ці бактерії будуть просто змиті сечею, значно вище.

Міф 7. Секс і оргазм можуть викликати передчасні пологи. Теоретично секс може спровокувати перейми, але шийка матки повинна бути для цього готова. А готова вона буває тільки на пізній стадії вагітності, коли самі пологи вже не будуть передчасними, так і сексом займатися не рекомендується. У спермі містяться гормони, простагландини, які здатні стимулювати перейми. Але на якомусь 20-му тижні ці так звані перейми Брекстон-Хікса, викликані болем від напруги м’язів матки, які часто виникають під час другого та третього триместру і помилково приймаються жінками за пологи.

Джерело: MedikForum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *