7 корисних продуктів для жіночого здоров’я

Експерти в області здорового харчування настійно рекомендують жінкам включити ці продукти в свій раціон харчування.

Їсти

Корисні продукти для жіночого здоров’я: броколі. Наукові дослідження свідчать, що капуста (броколі особливо) містить ізотіоціанат – речовину, здатну приєднуватися до дефектного білка ракової клітини і запускати її самознищення (апоптоз). Швидше за все при цьому гинуть клітини пухлини молочної залози.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: буряк. Вживання буряка і бурякового соку дієво захищає від стрибків високого тиску. Крім того, речовини буряка сприяють кращій опірності організму раковим клітинам і запаленням.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: горіхи. Завдяки великій кількості цінних компонентів в своєму складі горіхи сприяють нормалізації менструального циклу і гормонального балансу.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: грейпфрути. У цих цитрусових фруктах багато вітаміну С, і вживання грейпфрутів допомагає боротися з втомою, а також покращує обмін речовин, дає протигрибковий ефект.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: шпинат. Один з кращих рослинних продуктів, що сприяють підтримці ваги. Крім того, він містить багато білка, вітамінів, мікроелементів, і ефективно бореться зі старінням.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: ягоди. Їх вживання дає протизапальний ефект.

Корисні продукти для жіночого здоров’я: кефір. Ферментовані молочні продукти – це джерело пробіотиків, які допомагають не тільки поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, але і знизити ймовірність вагінальних інфекцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *