7 властивостей кефіру для здоров’я

Медики популярно пояснили, чому потрібно пити кефір. Цей продукт ідеально підходить для зміцнення здоров’я, адже вживати його можуть навіть люди, які не переносять молоко.

Кефір

Властивість перша: кефір оздоровлює кишечник. Його вживання відновлює баланс корисних бактерій в кишковій мікрофлорі, пригнічує розвиток гнильних мікроорганізмів.

Властивість друга: зміцнює кістки. У кефірі містяться білок і кальцій, які роблять кістки міцніше, а у дітей сприяють їх зростанню.

Властивість третя: знижує холестерин. Завдяки своїй здатності знижувати високий холестерин кефір сприяє зміцненню серця, дає профілактичний ефект щодо атеросклерозу.

Властивість четверта: допомагає схуднути. Кефір містить білок і відмінно втамовує голод. Поліпшення стану мікрофлори кишечника після його регулярного прийому теж сприяє схудненню.

Властивість п’ята: захищає від інфекцій. Один і кефірних пробіотиків, lactobacillus kefiri, не дає рости шкідливій бактеріальній флорі бактерій, включаючи сальмонелу, хелікобактер пілорі і кишкову паличку. Загалом кефір містить близько 30-40 штамів пробіотиків.

Властивість шоста: захищає від раку. Пробіотики, присутні в кефірі, знижують ризик утворення канцерогенних сполук, стимулюють активність імунної системи. Про те, що кефір має таку властивість, вчені повідомили після дослідженнях в пробірці проти раку товстої кишки і лейкозу.

Властивість сьома: продовжує життя. Кефірні пробіотики в дослідженнях дозволили продовжити життя мишам. Дослідники вважають, що це було пов’язано зі зменшенням хронічного запалення в товстій кишці за рахунок кефіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІД ЯКИХ ХВОРОБ ДОПОМАГАЄ КЕФІР НАСПРАВДІ

КОМУ НЕБЕЗПЕЧНО ПИТИ КЕФІР?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *