6 симптомів можливого тромбу

Тромби несуть в собі смертельну загрозу для людини. Ці згустки крові утворюються в просвіті кровоносних судин або в порожнині серця і можуть викликати інфаркти, інсульти, серцеві напади. Найчастіше, виникнення тромбів пов’язано зі зміною складу крові у віці старше 35 років.

Тромб

Лікарі розповіли про те, які симптоми вказують на можливий тромб.

Симптом перший: набряк однієї кінцівки. За словами медиків, набряки в ногах ніколи не варто вважати дрібницею. Набряк тільки однієї ноги говорить про можливе погіршення в постачанні кров’ю життєво важливих внутрішніх органів. Зазвичай таке буває при тромбозі глибоких вен.

Симптом другий: болі в ногах. Часті болі і поколювання в нижніх частинах ніг, судоми – це ще один сигнал про можливо вже наявний у людини тромбоз глибоких вен.

Симптом третій: червоні смуги на шкірі. Побачивши на шкірі дивні червоні смуги паралельно венам, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Такі смуги бувають теплими на дотик.

Симптом четвертий: болі в грудях. Поява болю або поколювання в грудях при глибокому вдиху, – можливий сигнал тіла про те, що тромб з’явився в легенях.

Симптом п’ятий: задишка. Якщо задишка виникає «на порожньому місці», без посилення фізнавантажень, це теж може вказувати на згустки крові навколо легень. Особливо, якщо ще наявні і моменти запаморочення.

Симптом шостий: кашель. У тих випадках, коли кашель безпричинний, і його супроводжують можливі болі в грудях або збої серцебиття, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 НАЙКРАЩИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ТРОМБІВ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *