6 продуктів, що знижують сексуальний потяг

Як відзначають експерти, існують продукти, про які не можна подумати, що вони можуть бути пов’язані з інтимною сферою, – тим не менш, вони впливають на неї. Наприклад, на сексуальний потяг може вплинути навіть звичайна вода.

Секс

Продукт 1: смажене. Смажені продукти знижують функцію печінки, і для її підтримки організм витрачає зайву енергію. Як наслідок, розвиваються апатія і млявість, а це точно не те, що стимулює сексуальний потяг.

Продукт 2: соєве молоко. Таке молоко часто вважають кращим люди, що не переносять коров’ячого молока. Але фахівці зазначають, що соєве молоко містить в собі рослинні естрогени, які можуть впливати на гормональний фон організму. Якщо, наприклад, у жінки і без того досить високий рівень естрогенів, через «передозування» ним сексуальний потяг може постраждати.

Продукт 3: молочка. Молочні продукти вважаються корисними, але багато їдять їх в занадто великій кількості. Між тим, морозиво, сир, сметана та інші молочні продукти – це джерело насиченого жиру, засвоєння якого вимагає від організму досить серйозних зусиль. Коли організм витрачає багато ресурсів на травлення, це знижує тонус, а разом з ним і сексуальний настрій.

Продукт 4: алкоголь. Тільки в дуже невеликій кількості алкоголь допомагає розкріпачитися і посилити сексуальний потяг. Якщо випивається більше однієї порції, організм перетворюється в машину по виведенню токсинів і починає відчувати зневоднення. Чи до сексу в цей момент?

Продукт 5: фастфуд. Страви фасфуду містять зашкалюючу кількість калорій і жиру, а, крім того, нерідко напхані різними хімікатами, використовуваними в харчовій промисловості. Лікарі рекомендують не перевищувати ліміт у три порції фастфуду в тиждень, – інакше гормональний дисбаланс, а разом з ним і зниження сексуального потягу вам забезпечені.

Продукт 6: вода з-під крану. За словами експертів, для очищення водопровідної води використовуються хімічні речовини, здатні позначитися на гормональній діяльності організму і сексуальному потягу. Воду потрібно кип’ятити!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СІМ ФАКТІВ ПРО СТАТЕВИЙ ПОТЯГ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *