6 продуктів для захисту від вірусів

Вживання цих продуктів підсилює стійкість організму до вірусних інфекцій, які починають бушувати по мірі наближення до зими. Звичайно, увійшов до списку продуктів, що захищають від вірусів, часник.

Часник

Продукт перший: часник. Завдяки вмісту ефірних олій, фітонцидів, фітостеринів і вітамінів В і D часник з повним правом вважається одним з кращих антисептичних та протимікробних засобів, що знімають запалення.

Продукт другий: малина: малина. У цій ягоді містяться вітамін C, і мінерал кобальт, що беруть участь в синтезі вітаміну В12. Такий склад робить малину чудовим засобом для зміцнення імунної системи і захисту від вірусів.

Продукт третій: обліпиха. У ній дуже багато вітаміну А, бета-каротину і вітаміну С: 100 грамів – це понад 200% мінімальної денної норми. У тих, хто регулярно їсть обліпиху, різко підвищуються шанси пережити зиму без нежиті.

Продукт четвертий: журавлина. У журавлині містяться таніни – ці речовини можуть забезпечувати захист людини від вірусних інфекцій. Крім того, в ній багато інших корисних речовин.

Продукти п’ятий і шостий: квашена і морська капуста. Щоб забезпечити собі захист від вірусів, вживати ці продукти потрібно кілька разів на тиждень. Морська капуста – джерело вітамінів С, В1, В2, фолієвої кислоти, калію, кальцію, цинку, міді, заліза. У квашеній капусті, міститься в рази більше вітаміну С, ніж у цитрусових, а також є цінні для імунітету кисломолочні бактерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО 12 НАЙСИЛЬНІШИХ ПРИРОДНИХ АНТИБІОТИКІВ

6 СПОСОБІВ ЗАХИСТУ ВІД ЗАСТУДИ, ПРО ЯКІ МАЛО КОМУ ВІДОМО

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *