6 напоїв для зміцнення імунітету

Зміцнювати імунітет в холодну пору року аж ніяк не зайве – саме в цей сезон збільшується кількість вірусних та простудних захворювань. Експерти розповіли про те, які напої корисно пити взимку, щоб зробити свій імунітет міцнішим перед бурхливими вірусами.

Кава

Настій шипшини. За вмістом аскорбінової кислоти шипшина перевершує лимони майже в … 50 разів. Цей напій – багатюще джерело вітаміну С, що підвищує опірність захворювань.

Імбирний чай. Цей напій заслужено вважається одним з кращих для зміцнення імунітету. Імбирний чай має властивість покращувати роботу щитовидної залози, підвищувати активність мозку.

Вода з лимоном. Фахівці рекомендують починати свій день зі склянки злегка теплої води з шматочком лимона – напій діє як енергетик. Ефект зміцнення імунітету пов’язаний з тим, що питво води очищає організм від токсинів.

Чай з обліпихи. За словами фахівців, такий чай не тільки зміцнює імунну систему, але також позитивно діє на стан серця і судин.

Кава. Цей напій – можливо, найкраще джерело антиоксидантів, які ефективно борються із запальними процесами, небезпечними для клітинної цілісності. Кава має здатність захищати від інсульту і серцево-судинних захворювань, депресії і хвороби Паркінсона, знижує ризик розвитку алкогольного цирозу печінки.

Каркаде. Його вживання ефективно зміцнює імунітет в сезон вірусних і простудних захворювань, допомагаючи організму протистояти грипу і різних інфекцій. Якщо ж Ви вже захворіли, то каркаде посприяє зниженню жару, додасть сил і сприятиме одужанню.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *