6 жіночих жестів, від яких чоловіки без розуму

Жінки притягують чоловіків, як магнітом. Природа нагородила нас дивовижними здібностями. Крім нашої зовнішньої привабливості, у нас є ще парочка секретних прийомів, від яких всі чоловіки втрачають голову. Жіночий шарм надзвичайний!

чоловік і жінка

Чоловік не може існувати без жінки. Ви – це найцінніше, що у нього є. Йому подобається те, що відбувається між вами. Більш того, він любить вас.

У той же час, у кожної жінки є свої звички, які дратують чоловіків. Наприклад, ви любите висіти на телефоні або ж весь час поводитесь, як дитина, навіть у серйозних ситуаціях. Але незважаючи на це, він продовжує любити вас, бо ваша чарівність зводить його з розуму!

Жінки можуть про це навіть не здогадуватися, але чоловікам багато в них подобається. Ми можемо зробити який-небудь жест або сказати фразу, навіть не замислюючись, наскільки це важливо для чоловіків. Давайте розглянемо уважніше.

6 жіночих жестів, від яких чоловіки без розуму

Ви кладете голову йому на груди

Чоловікам це подобається! Вони від цього відчувають себе всесильними героями, здатними захистити своїх дам. Цим жестом ви показуєте чоловікові, що вам добре з ним і ви йому довіряєте. Його це окрилює.

Ви торкаєтеся його волосся

Коли ви куйовдите і перебираєте йому волосся, ви не тільки доставляєте фізичне задоволення (хоча це дійсно дуже приємно). Ви даєте йому відчути себе коханою і потрібною. У цей момент він точно на сьомому небі!

Ви говорите про нього в соцмережах тільки хороші речі

Чоловікам подобається чути публічні компліменти від своїх дам. Їм важливо знати, що ви про них думаєте. І важливо знати, що ви думаєте про них добре. Якщо ви хваліть свого чоловіка на людях, його просто буде розпирати від щастя.

Ви слухаєте його

Для чоловіків важливо, коли ви їх слухаєте. Вони цінують це. Їм подобається ваша увага і інтерес під час розмови.

Ви посилаєте повідомлення або телефонуйте, коли він з друзями

Чоловікам подобається вашу увагу, тому ваш дзвінок або повідомлення порадує його. Для чоловіка дуже важливо знати, що ви думаєте про нього, коли його немає поруч. А ще це привід для нього пишатися вами перед своїми друзями.

Ви виявляєте свої почуття

Навіть найменший прояв уваги цінний. Для чоловіків ці дрібниці дуже важливі, адже вони показують, що ви любите і піклуєтеся про них.

Нехай ці поради зміцнять ваші відносини і привнесуть в них радість і тепло. Кохайте і будьте коханими!

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *