5 продуктів, які старять

Старіють всі, але деякі – швидше. Прискорити старіння можуть різні фактори, і деякі з них цілком запобіжні.

поява зморшок

Фахівці розповіли про те, які продукти прискорюють старіння і погано позначаються на зовнішності. Спробуйте скоротити їх до мінімуму, – і зможете переконатися в результаті.

Продукти, які старять: цукор. Потрапляючи в організм, цукор зв’язується з білками – цей процес називається глікацією. В результаті білки втрачають функціональність, що негативно впливає на клітинні структури. Наприклад, через глікацію перестають нормально функціонувати колаген і еластин – білки, які відповідають за пружність шкіри. Як наслідок, з’являються і поглиблюються зморшки.

Продукти, які старять: трансжири. Ці речовини «засмічують» артерії і кровоносні судини, що порушує транспортування по них поживних речовин і кисню. Шкіра при цьому починає виглядати тьмяною, пухкою, в’ялою. Найбагатші джерела трансжирів – маргарин, чіпси, різний фастфуд, промислова випічка.

Продукти, які старять: сіль. Через здатність солі затримувати зайву рідину в клітинах, виникає набряклість і порушується метаболізм, що сприяє появі вугрів. В’ялість і сірий колір шкіри – це теж заслуга солі, яка у великій кількості присутня в раціоні.

Продукти, які старять: рафінована олія. Даний продукт виходить в результаті хімічного процесу перегонки, який не тільки очищає олію від шкідливих домішок, але і не залишає в ній нічого корисного, тільки рослинний жир і штучні добавки. Вживання рафінованих олій підвищують рівень холестерину і вироблення себума (шкірного сала), що провокує висипання і запалення на шкірі, її нездоровий колір.

Продукти, які старять: алкоголь. Він зневоднює і знижує кількість антиоксидантів, завдає удару по печінці. Як наслідок, стан шкіри псується через окислювальні процеси, вона стає в’ялою і землистою, схильною до утворення зморшок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ПРИШВИДШУЮТЬ ПОЯВУ ЗМОРШОК

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *