5 порад для боротьби з «пивним» животом

Тим, хто хоче привести себе в хорошу форму, позбутися “пивного” живота і поліпшити загальний стан здоров’я, дієтологи дали кілька простих порад.

Жир

Порада перша: відмовитися від цукру. Переставши їсти солодке, можна поліпшити обмін речовин і роботу печінки – для боротьби з «пивним» животом це саме те, що потрібно організму.

Порада друга: більше білка. Тим, хто мріє позбутися від «пивного» живота, дієтологи радять орієнтуватися на протеїнову дієту, яка передбачає споживання великої кількості білка. Це допомагає в боротьбі з підвищеним апетитом, дозволяє знизити його і з’їдати на 440 калорій менше, що сприяє зменшенню жирових складок.

Порада третя: пити зелений чай. Цей напій – незамінний помічник у боротьбі з «пивним животом. У зеленому чаї містяться поживні речовини і антиоксиданти, які сприятливо позначаються на метаболізмі.

Порада четверта: їсти клітковину. Дієтологи рекомендують вживати більше продуктів, багатих клітковиною. Завдяки грубим волокнам продовжується відчуття ситості.

Порада п’ята: бути фізично активним. Будь-яка активність спортивного типу, будь то плавання, біг або ходьба, є важливим елементом у боротьбі з «пивним» животом, підкреслили експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД ПИВНОГО ЖИВОТИКА

10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

СЕКРЕТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ М’ЯЗІВ І ПЛОСКОГО ЖИВОТА

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *