5 ознак того, що кава шкодить організму

Вживання кави може приносити багато користі організму, науковими дослідженнями це підтверджувалося не раз. Але також вченим добре відомо, що сприйнятливість до кофеїну і метаболізм пов’язані з індивідуальними особливостями організму і генетикою.

кава

Як зрозуміти, що кава, яку Ви п’єте, не “дружить” з організмом. Медики назвали кілька сигналів, які посилаються в таких випадках тілом.

Ознака перша: біль у животі. Нещодавно вченими було виявлено, що деякі сполуки кави активізують вироблення шлункового соку, що погано позначається на стані слизової. Біль в животі – одна з ознак того, що вживання кави вам шкодить.

Ознака друга: серцебиття. Ще одна ознака недружелюбності кави для організму. З ним необхідно рахуватися і перестати вживати каву, в іншому випадку в роботі серця можуть виникнути серйозні порушення.

Ознака третя: діарея. Якщо ви звикли пити каву, а ніяких причин для почастішання відвідування туалету немає, швидше за все, справа саме в напої.

Ознака четверта: тремор. Всі знають, що кава бадьорить і тонізує. Але цей ефект може і шкодити організму – наприклад, в разі підвищеної чутливості до кофеїну або при зловживанні кави. При цьому потрібно або зменшувати її дозу або припиняти пити зовсім (хоча б на час).

Ознака п’ята: головний біль. Як правило, цей шкідливий ефект від вживання кави пов’язаний із звичкою пити її занадто багато, а також ігнорувати додатковий прийом води, необхідної любителям кави. Крім головного болю також можуть виникати відчуття втоми, занепаду сил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *