5 небезпек вживання енергетичних напоїв

Безумовно, енергетики допомагають в тому випадку, якщо нам потрібно домогтися короткочасного і потужного припливу енергії. Однак ці напої виробляють негативний вплив на здоров’я людини.

Енергетики

Безсоння. Кофеїн проганяє сон, і часом на довгий період. А в енергетиках кофеїн поєднується ще і з цукром, що може стати причиною тривалого безсоння.

Головний біль. Якщо ви регулярно вживаєте енергетичні напої, то ймовірність появи важких головних болів вище, ніж у людей, яких не п’ють взагалі. Це відбувається через те, що в енергетиках різний вміст кофеїну. Зміна показника кофеїну в організмі може спровокувати головний біль.

Зупинка серця. При надлишку кофеїну виростає навантаження на серце, яке починає скорочуватися більш інтенсивно. В екстремальних випадках це може спровокувати зупинку серця. Енергетичні напої протипоказані людям, які мають хронічні серцево-судинні захворювання.

Тривожні розлади. Деякі вчені вважають, що при великих дозах кофеїнізованих напоїв на кшталт енергетиків людині частіше загрожують напади паніки і тривожних розладів.

Діабет другого типу. Високий вміст цукру в кофеїнізованих напоях призводить до тимчасових стрибків енергії, але при тривалому вживанні це може підвищити ризик розвитку діабету другого типу.

Раніше лікарі назвали напої, які на їхню думку можна сміливо віднести до найшкідливіших для шлунка. Система травлення людини з такими напоями справляється погано, або не справляється зовсім.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *