5 натуральних способів позбавлення від целюліту

Сучасна косметологія і дерматологія пропонує ціле море способів боротьби з целюлітом , але ні один не є достатньо ефективним . Чому б не спробувати здолати «апельсинову кірку» на шкірі за допомогою правильного харчування?

Позбавлення від целюліту

1 . Додайте лляне насіння в щоденний раціон

У лляному насінні повнісінько жирних кислот Омега-3 ( один з кращих харчових джерел ), які допомагають зволожувати клітини , забезпечуючи їх водою. Збереження води призводить до відновлення клітинної мембрани і з часом знижує вираженість целюліту. Насіння також сприяє зростанню колагену.
 
2 . Споживайте желатин для натяжки шкіри

У желатині містяться амінокислоти гліцин і пролін , які сприяють підвищенню пружності шкіри, росту волосся і нігтів, а також захисту імунної системи. Це справжня ” суперїжа ” для позбавлення від целюліту.
 
3 . Споживайте ламінарії

У цих бурих водоростях високий вміст корисних поживних речовин, включаючи йод, що дуже корисно для щитовидної залози. А її збої пов’язані з набором зайвої ваги і целюлітом.
 
4 . Випивайте по 10 чашок води в день

Чим більше в організмі рідини, тим краще він працює. Краще за все дотримуватися саме води. 10 чашок в день здаються екстремальною цифрою, але вчені довели, що для чоловіків оптимальним буде 3 літри води в день ( приблизно 13 чашок ), а для жінок 2,2 літра ( близько 9 чашок ). Вода допомагає вимивати з організму токсини, які ховаються у верхніх шарах шкіри. Через них целюліт більш помітний.
 
5 . Вживайте білий чай

Руйнування колагену і еластину призводить до загострення целюліту. Білий чай допомагає стримати цей процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙДЕШЕВШІ ЗАСОБИ ВІД ЦЕЛЮЛІТУ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ РОСТЕ ЦЕЛЮЛІТ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *