5 маловідомих симптомів проблем з імунною системою

Вчені отримують все більше даних про те, як саме імунна система працює. Тим важливіше для людей не допускати станів, при яких імунітет дає збій.

Імунітет

Сухість очей. При різного роду аутоімунних розладах на зразок вовчака і ревматоїдного артриту можуть спостерігатися такі симптоми, як сухість очей. Звичайно, вона далеко не завжди говорить тільки про проблеми з імунітетом, але ігнорувати сухість не слід.

Втома. Екстремальна втома, яка абсолютно не поєднується з обсягом справ, який Ви встигли виконати за день, це істотний привід для звернення до медиків. Однозначно, що подібного роду втома свідчить про якісь патологічні проблеми в організмі, включаючи і проблеми з імунітетом.

Помірна лихоманка. Якщо у вас тижнями і навіть місяцями спостерігається помірно підвищена температура, то це говорить про постійне надмірне навантаження імунної системи. Слід також звернутися до медичного закладу і з’ясувати причину цього.

Шорсткість. Наша шкіра – це перший бар’єр тіла проти бактерій і патогенів. І від зовнішнього вигляду шкіри часто залежить загальний стан роботи імунної системи.

Холодні руки. При запальних процесах кровоносних судин, пов’язаних з проблемами імунної системи, наші пальці на руках і ногах, вуха, також ніс насилу зберігають тепло.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *