5 доступних продуктів від гіпертонії

Згідно з останніми рекомендаціями ВООЗ, цифри артеріального тиску більше 120/80 – це знак того, що на своє здоров’я і спосіб життя потрібно звернути підвищену увагу. Медики радять в такому випадку включати в свій раціон прості і корисні продукти.

Тиск

Зокрема, тим, кому загрожує підвищений тиск, слід вживати картоплю в мундирі. Цей продукт, за словами експертів, містить велику кількість калію і магнію, добре зарекомендували себе в якості стабілізаторів тиску.

Крім того, не можна відмовлятися від молока. Фахівці констатували, що щоденне вживання однієї порції молочних продуктів знижує ризик розвитку гіпертонії на 11%.

Також для профілактики гіпертонії ефективно какао. Дослідження, яке проводилося в Австралії завершилося вердиктом вчених про те, що продукти, які містять натуральний порошок какао, покращують стан судин за рахунок містяться в них флавоноїдів і тим самим сприяють зниженню тиску. Дані гарвардських фахівців свідчать, що вживати гіркий шоколад корисно навіть тим, у кого вже точно є підвищений тиск.

Тим, кому може загрожувати гіпертензія, потрібно їсти банани. Їх вживання нівелює шкідливий вплив солі, яка з’їдається – головного харчового ворога при підвищеному тиску. Крім того, в раціон при гіпертонії необхідно включати бобові.

Раніше ми писали про 4 натуральні засоби, які допоможуть вилікувати гіпертонію

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *