5 домашніх засобів від високого кров’яного тиску! Просто і ефективно

З цими засобами ваш тиск буде в нормі, а самопочуття відмінним!

селера для схуднення

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, високий тиск виявляється смертельним в поєднанні із захворюваннями головного мозку і серцево-судинної системи. Щорічно воно є причиною 45% смертей від серцево-судинних захворювань.

Високий кров’яний тиск також відомий як “мовчазна хвороба”. Тому що у нього немає видимих симптомів, особливо на ранніх стадіях.

Щорічна перевірка важлива для його раннього виявлення. А також є продукти, які запобігають гіпертонію і допомагають нормалізувати тиск.

1. Часник. Регулярне вживання часнику знижує високий кров’яний тиск через з’єднання сірки. А також це відмінний антикоагулянт. Його рекомендується вживати в сирому вигляді, так як він втрачає до 90% своїх властивостей при термічній обробці.

2. Продукти з високим вмістом магнію. Було виявлено, що у людей з дефіцитом цього мінералу підвищена схильність до високого кров’яного тиску. Продукти, які найбільшою мірою містять магній: горіхи, такі як мигдаль і бразильські горіхи, авокадо, гарбузове насіння, ячмінь, кіноа, шпинат, мангольд, а також біла і чорна квасоля.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *