5 дивовижних змін, які відбудуться зі здоров’ям, якщо їсти авокадо щодня

У салати, в соус, в намазку – додавайте авокадо в усі страви!

Авокадо

У нього специфічний смак, але його варто полюбити: авокадо — справжній суперфуд, який допоможе підтримати всі системи нашого організму. Тільки подивіться, що трапиться з вашим здоров’ям, якщо почати з’їдати по одному авокадо кожен день.

Знизиться рівень холестерину

Авокадо повний корисних мононенасичених жирів, які допомагають худнути, а ще регулюють баланс холестерину, знижуючи рівень «поганого» і підвищуючи — доброго. Тому якщо з’їдати авокадо кожен день, ваше серце і судини будуть під надійним захистом.

Покращиться травлення

В авокадо дуже багато клітковини: в невеликому плоді міститься 10 грам, це майже половина добової норми. А клітковина не тільки необхідна для нормальної роботи травної системи, а також допомагає нам довше зберігати відчуття ситості і підтримувати ідеальну фігуру.

Імунітет стане міцнішим

У авокадо багато вітамінів групи В, які допомагають боротися з інфекціями, а також вітамінів С і Е, природних антиоксидантів, що запобігають розвитку раку. Крім того, в авокадо містяться антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які оберігають від катаракти і дегенерації жовтої плями.

Покращиться сон

Магній, якого також дуже багато в авокадо, справжня таємна зброя в боротьбі зі стресом. Так що якщо ви не можете заснути або часто прокидаєтеся вночі, з’їдайте ввечері трохи авокадо — у вигляді салату або соусу. Будете спати як немовля!

Шкіра стане молодою і свіжою

Вітаміни і мононенасичені жири, якими багатий авокадо, підтримують молодість і пружність шкіри, а також надають блиск волоссю і навіть змушують сяяти наші очі. Заощаджуйте на косметологу – переходіть на авокадо!

Джерело: Домашний очаг

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *