4 типові звички, що заважають схуднути

За словами вчених, метаболізм людини частково залежить від генетики і віку. Але на нього істотно впливає ще один фактор – це щоденні звички. Деякі з них призводять до уповільнення обміну речовин.

Їсти

Так, фахівці відзначають, що метаболізм може зробити більш повільним манера пізно снідати. Експерти вважають, що снідати слід протягом 30 хвилин після пробудження: чим раніше, тим краще. Справа в тому, що ранній сніданок особливо ефективно змушує організм перетворювати калорії в енергію і бути активним протягом дня.

Інша шкідлива для метаболізму звичка вживати на сніданок велику кількість вуглеводів. Для розгону обміну речовин краще їсти білок, тому ідеальними для сніданку будуть яйця. Їх білок вимагає для перетравлення витрачати більше калорій, ніж цього буде вимагати, наприклад, з’їдена каша.

Якщо ви мало п’єте води, це теж уповільнює метаболізм. Без достатньої кількості вологи клітинні процеси, що відбуваються в тілі, сповільняться, а, значить, з жиру перестане активно вироблятися енергія.

Також не потрібно робити великих пауз між прийомами їжі і голодувати. Зменшення кількості їжі занурює організм в стан стресу, в якому тіло починає економити накопичений жир, а отримані калорії витрачати на створення нових жирових запасів. Для хорошого метаболізму їсти потрібно досить і часто, підкреслили дієтологи.

Раніше ми писали про те, скільки можна їсти хлібу, не побоюючись за фігуру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *