3 види продуктів для поліпшення сну

Дослідники назвали продукти, вживання яких ефективно допомагає поліпшити якість сну.

Сон

В першу чергу добре спати допомагають продукти, що містять в своєму складі амінокислоту триптофан. Дана речовина сприяє виробленню мелатоніну – гормону, який координує добові ритми людини і викликає сонливість з настанням темряви, а бадьорість – вранці. Кращі продукти з триптофаном – це яскраві овочі і фрукти, сир, гриби, горіхи, банани, жирна риба.

Також фахівці звертають увагу на продукти, який постачають організм вітаміном В6, що відповідає за насичення тканин киснем. Щоб отримувати потрібний вітамін в достатку, слід вживати в їжу боби, курячі яйця, бурий рис, вироби з житнього борошна, пшеничні та рисові висівки.

Крім того, благотворно впливає на якість нічного сну достатнє вживання кальцію – мінералу, який зміцнює нервову систему людини. Кальцій у великій кількості міститься в молочних продуктах, сардинах, мигдалі, часнику, відзначили вчені.

Медики нагадують: недолік сну, як і його погану якість згубні для організму, на тлі цих порушень швидко розвиваються хвороби серцево-судинної системи та ожиріння, а також відбувається зниження імунітету.

Раніше ми писали про те, який сон є найшкідливішим.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *