15 кращих продуктів і трав, щоб очистити нирки!

Нирки, безумовно, є життєво важливим органом, якому варто приділити увагу, для того, щоб організм підтримувати в нормі.

Нирки відповідають за багато важливих функцій організму, такі як очищення від токсинів, баланс рідини, утворення сечі та інші. Нирки переробляють кров, викидаючи непотрібні продукти і надлишок рідини в сечі.

Якщо ці токсини не видаляються вчасно, вони розщеплюються в організмі і викликають камені в нирках і високий кров’яний тиск. Таким чином, очищення нирок є дуже важливим процесом. Ви можете отримати всі вітаміни і мінерали, необхідні для вашого тіла, за допомогою збалансованої дієти. Фрукти і овочі покращують роботу нирок.

Важлива примітка — ті, хто страждає від ниркових розладів, повинні уникати певних продуктів, таких як продукти з низьким рівнем калію або фосфору. Вони повинні слідувати інструкціям свого лікаря. Любіть свої нирки — очистіть свої нирки.

Продукти для очищення нирок

1. Вода — найкращий вибір для правильної роботи нирок. Важливо, щоб ви залишалися зволоженими, особливо якщо ви займаєтеся спортом або перебуваєте в жаркій погоді. Отже, пий воду. Якщо у вас захворювання нирок, вам не потрібно додавати рідини, тому що пошкоджені нирки через порушення функції не зможуть позбутися від надлишку рідини. Залежно від стадії захворювання і лікування вам необхідно обмежене споживання рідини. Проконсультуйтеся з лікарем.

2. Кавун містить багато води і діє як сечогінний засіб. Це збільшує кількість сечі і прискорює процес детоксикації вашого тіла.

3. Лимонний сік. Щоранку випивайте чашку теплої лимонної води. Це знизить ризик утворення каменів у нирках. Замість лимона можна використовувати яблучний оцет.

4. Ягоди багаті антиоксидантами. Вони виділяють сечову кислоту з нирок. Журавлина і чорниця — кращий вибір з усіх ягід, тому що вони містять речовину, яка видаляє сечовину і сечову кислоту з нирок. Це включає в себе червоний виноград.

5. Яблука багаті антиоксидантами і клітковиною. Вони мають протизапальні властивості, які покращують функцію нирок.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *