10 ранкових звичок успішних і здорових людей

Від ранку залежить день. Хочете провести його продуктивно? Дотримуйтесь наших порад. А щоб закріпити звичку, пам’ятайте про них 30 днів.

Прокидайтеся на 20 хвилин раніше

ранковий підйом

Це непросто, особливо якщо ви любите повалятися в ліжку після дзвінка будильника. Але якщо спробуєте, то зрозумієте, що вранці ви продуктивніші, ніж у другій половині дня або ввечері. Почніть з 20-ти хвилин, а потім поступово збільшуйте час. Коли ви почнете прокидатися на годину раніше будильника, ви помітите, що встигаєте зробити більше.

Медитуйте і ставте цілі на кожен день

Спробуйте медитувати відразу після пробудження. Це створить правильний настрій і допоможе візуалізувати цілі на майбутній день. Крім того, медитація допоможе вам заспокоїтися і розслабитися, що особливо корисно, якщо у вас напружена, стресова робота.

Пийте теплу воду з лимоном

Починайте день, випиваючи склянку теплої води з лимоном. Вона допоможе активізувати травлення і стане ще одним позитивним кроком на шляху до поліпшення здоров’я.

Природа і навколишні здатні дарувати позитив

сніданок

Повірте в це! Контактуйте з навколишнім світом і цінуйте все, що у вас є в даний момент. Як часто ви просто сидите, слухаєте і спостерігаєте за птахами і навколишнім середовищем, в якому вони живуть? Ми витрачаємо так багато енергії, ганяючись за чимось матеріальним, що забуваємо, як нам пощастило, що ми просто живі. Якщо ви зможете виділити п’ять хвилин, щоб просто спостерігати за природою за вікном, ваш настрій помітно покращиться.

Робіть зарядку

Мова не йде про тренування в тренажерному залі або 30-хвилинну пробіжку. Ви можете зробити невелику прогулянку в найближчому парку або виконати кілька вправ вдома. Здорові люди знають, що фізична активність не тільки заряджає енергією, але і стимулює діяльність мозку. І пам’ятайте, що навіть 10 хвилин краще, ніж нічого.

Завжди снідайте

Важливо не тільки не пропускати сніданки, але і стежити за тим, щоб вони були корисними (включали фрукти). Перетворіть сніданок в свій улюблений прийом їжі.

Заздалегідь готуйте ланч

ланч

Готувати ланч перед тим, як відправитися на роботу, – відмінний спосіб звільнити час в обідню перерву. Згадайте, скільки разів ви пропускали ланчі через роботу або витрачали половину перерви на пошуки місця, де можна перекусити. Зроби собі послугу: заздалегідь підготуйте корисний перекус, щоб отримати задоволення від своєї обідньої перерви!

Плануйте свій день

У вас напевно повно планів, але тримати все в голові складно, тому краще скласти список справ. Це позбавить вас від стресу і допоможе не переживати про те, що ви могли щось упустити. Тим не менш, не бійтеся бути гнучким, оскільки в останню хвилину можуть виникнути більш важливі справи. Не варто панікувати, просто внесіть їх у ваш розпорядок.

Слухайте музику

Прокинутись

Забудьте про телевізор або радіо вранці – ранкові новини можуть зіпсувати вам настрій. Замість цього слухайте свої улюблені треки, які заряджають вас позитивом. Музика – відмінний спосіб зосередитися на хороших речах і перестати турбуватися про майбутнє.

Будьте вдячні за все, що у вас є

Витратьте час, щоб задуматися про своє життя і про те, що у вас вже є. В ідеалі, виділіть декілька хвилин, щоб скласти список речей, за які ви вдячні, і перечитуйте його щоранку. Це змусить вас оцінити всю доброту, яка вас оточує. Врешті-решт, бути вдячним – це ключ до щастя і достатку.

Джерело: Likar.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *