Як їсти всі продукти і не набирати зайвих кілограмів

Багато дівчат дотримуються помилкової думки, що для того, щоб фігура була гарна, а живіт – максимально плоским, потрібно не вилазити зі спортивного залу і постійно сидіти на жорстких дієтах. Пропонуємо вашій увазі хитрощі, які допоможуть врятуватися від набору непотрібної ваги.

Їсти

Для початку розберіться, скільки калорій вашому організму необхідно для енергозабезпечення організму в стані спокою. Багато “диванних” дієтологів рекомендують створити дефіцит калорій. Але в першу чергу, ви створите для організму стрес, а в гіршому – підірвете здоров’я.

Спробуйте контролювати свій щоденний калораж. А щоб зрозуміти, скільки білків, жирів і вуглеводів вам потрібно вживати регулярно, скачайте програму на мобільний телефон – вона допоможе швидко розрахувати вашу норму.

Для того, щоб фігура радувала вас і оточуючих, важливо не перевищувати норму і вживати необхідну кількість БЖУ. При цьому, строго обмежувати себе в харчуванні не потрібно, головне-дотримуватися допустимого калоража.

Не забувайте про міру. При зниженні ваги необхідно дотримуватися балансу між улюбленими продуктами і низькокалорійної їжі. Таким чином, в психологічному плані буде простіше переносити обмеження в харчуванні.

Пропонуємо вам розглянути можливий раціон харчування, завдяки якому можна позбутися від зайвих кілограмів. На сніданок приготуйте вівсяну кашку на воді, можна додати трохи сухофруктів або горішків. Додайте до цього два варені яйця. З напоїв можна чай або каву без цукру.

На обід відваріть гречку і приготуйте на пару або на грилі рибку нежирного сорту. Додайте трохи свіжих овочів.

Під час перекусів можна з’їсти фрукт – апельсин, груша або яблуко відмінно підійдуть. Намагайтеся, щоб ваша вечеря була легкою-як варіант, це може бути сир і зелений чай з хлібцями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *