Як я скинув 18 кг після 50 років і що робити, якщо ви теж хочете схуднути

Три перевірених поради, які допоможуть привести себе в форму в будь-якому віці.

Блогер Стів Спрінг (Steve Spring) поділився мотивуючою історією про те, як він вирішив схуднути і зміг це зробити. Можливо, вона надихне вас встати з дивана і нарешті зайнятися собою. Ми публікуємо переклад його порад.

Два роки тому я захворів після повернення з поїздки в Південну Америку і потрапив до лікарні. Хоча моя хвороба незабаром пройшла, мені повідомили досить лякаючі речі. Виявилося, у мене було 18 зайвих кілограмів ваги, відсоток жиру в моєму організмі становив 32%, холестерин піднявся до 203 мг/дл, а глюкоза до 109 мг/дл. Потрібно було щось робити, інакше я б довго не протягнув.

Я не знав, з чого почати. Багато років я не думав про харчування і не займався спортом. Приводити себе в форму після 50 не так-то легко. З віком набагато важче скинути вагу і наростити м’язи. Але за останні два роки я зміг поправити здоров’я. Я схуд на 18 кілограмів, довів вміст жиру в організмі до 20%, знизив рівень холестерину і цукру в крові. Ось три методи, які виявилися для мене найкориснішими. Сподіваюся, вони допоможуть і вам.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *