Як уповільнити старіння шкіри? Поради для жінок будь-якого віку

Косметологи впевнені – якщо ви хочете надовго зберегти свою красу, піклуватися про себе потрібно почати якомога раніше. Тим більше, що це зовсім не складно.

початок старіння

З віком шкіра природним чином змінюється і, на жаль, зупинити цей процес неможливо. Але активне старіння можна сповільнити і істотно відсунути момент появи зморшок, а також інших змін шкіри.

Найважливіше правило – щоденний догляд. Шкіру потрібно очищати і зволожувати. Але занадто захоплюватися не варто, скраб добре допомагає очистити шкіру від ороговілих клітин, покращує кровотік, але користуватися їм краще один раз в тиждень – надто часте застосування надасть зовсім не той ефект, на який ви розраховуєте.

Вам потрібно піклуватися не тільки про шкіру обличчя. Обов’язково використовуйте засоби по догляду за тілом, шиєю, зоною декольте і руками. Шкіра рук найбільш схильна до впливу агресивних зовнішніх факторів, тому рук треба приділяти не менше уваги, ніж обличчю.

Дуже важливо правильно вибирати засоби по догляду – вони повинні підходити вам за типом шкіри і задовольняти її потреби. Найкраще проконсультуватися з фахівцем. Досвідчений косметолог підкаже вам, на які проблеми варто звернути увагу в першу чергу. Купувати дорогу косметику зовсім не обов’язково, головне правильно її підібрати.

Ще одна важлива деталь. Піклуватися про шкіру потрібно не тільки зовні, але і зсередини. Подбайте про те, щоб ваш раціон був збалансований, намагайтеся їсти більше свіжих фруктів і овочів і поменше солодощів. Не забувайте про фізичні навантаження і повноцінний відпочинок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *