Як знизити рівень холестерину без таблеток?

Вчені з’ясували, що сир може допомогти судинам залишатися в тонусі. Який саме сорт потрібно їсти, щоб зберегти здоров’я?

Сир

Сир люблять практично всі люди на Землі. Люди їдять його в чистому вигляді і з додаванням інших продуктів. На його основі готують безліч страв. Багато хто навіть не доводиться про те, наскільки він корисний для організму.

Нещодавно American Journal of Clinical Nutrition опублікував дослідження, яке знову підтвердило, що сир здатний захищати наше серце і судини.

Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь ірландські чоловіки із зайвою вагою. З’ясувалося, що якщо вони включали в свій раціон харчування сир Чеддер, у них приходило до зниження рівня холестерин в крові. Це доводить, що даний тип сиру захищає судини і серце.

Раніше вважалося, що сир жирний продукт, тому його варто вживати в малих кількостях (особливо якщо у людини є проблеми зі здоров’ям). Але тепер лікарі впевнені, що деякі види молочної продукції, особливо сир Чеддер, можуть знизити рівень холестерину навіть більше, ніж масло рослин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *