Як впливає на організм відмова від м’яса і риби

Більшість відомих дієт дають лише тимчасовий результат, а відмова від м’яса і риби заради схуднення може істотно підірвати здоров’я.

М'ясо

До найнебезпечніших фахівці зараховують дієти, які мають на увазі різке скорочення кількості калорій на тривалий час, відмова від певних груп продуктів або і зовсім відмова від прийому їжі.

«Так звана вегетаріанська дієта, яка передбачає повну відмову від м’яса, риби і молочних продуктів може негативно позначитися на загальному стані здоров’я і повністю відмовлятися від м’ясних продуктів я б категорично не рекомендувала. Калорій в м’ясі, звичайно ж, більше ніж у фруктах і овочах, але в розумних кількостях і при правильній обробці вони не стануть причиною зайвої ваги.

Я рекомендую не смажити, а тушкувати, запікати або варити м’ясо, бажано нежирних сортів.

На вегетаріанській дієті і правда можна втратити вагу і навіть очистити організм. Рослинна їжа дійсно дуже важлива і повинна складати основу раціону. Але білок – це будівельний матеріал для нашого організму, без цієї складової наше тіло не може злагоджено функціонувати». – каже лікар.

Ще одна небезпека в тому, що відразу ж після того, як дієта буде завершена і ви повернетеся до звичного раціону, вага швидко повернеться до колишньої позначки, адже організм, позбавлений тваринних білків, почне активно відкладати жирові запаси на випадок, якщо йому знову доведеться «голодувати».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *