Як алкоголь змінює сприйняття жінок чоловіками

Більшість чоловіків, які коли-небудь вживали алкоголь, знає, що на дні склянки можна знайти не тільки невпинні веселощі, щиру задушевність, сміливість у виконанні не завжди мудрих вчинків, але і раптово для самого себе та інших побачити красу непоказної колеги.

Пити алкоголь

Як алкоголь змінює сприйняття жінок чоловіками
Крок № 1: непомітний наступ

Молекулам алкоголю потрібно всього кілька секунд, щоб опинитися в шлунку. Відразу після шлунку вони йдуть в дванадцятипалу кишку, а далі – в кровотік, і, звичайно ж, в мозок.

Крок № 2: прибрати сигнал

Всього через кілька хвилин після першого ковтка молекули звеселяючого напою перебираються з капілярів в найближчі до них клітини. Результатом цього є зменшення рівня речовини (холіну), за допомогою якого відбувається передача нервових імпульсів у мозку людини.

Крок № 3: дезорієнтувати

Через деякий час алкоголь починає пригнічувати функції лобової частки мозку. А так як саме з її допомогою людина приймає рішення та виробляє програми поведінки, то не дивно, що чоловік починає здійснювати досі неймовірні вчинки. Крім того, за рахунок викиду дофаміну (гормону задоволення) він не тільки не зупиняється на кількості випитого, а продовжує поглинати випивку і замислюється і про інші задоволення.

Крок № 4: розфокусувати

Наступною жертвою алкоголю стає потилична частка головного мозку. Основною її діяльністю є інтерпретація того, що бачить людина. Очі на даному етапі теж починають підкачувати – стає все складніше зосередитися на конкретному об’єкті, наприклад, обличчі співрозмовника. А якщо захід відбувається при приглушеному світлі, то визначити наскільки приємна зовнішність людини вже майже неможливо.

Крок № 5: добити

Останній етап – це перемога і повний контроль алкоголю над організмом. Мозок більше не може адекватно оцінити навіть такий показник зовнішньої привабливості, як симетричність. Чоловік раптом усвідомлює, наскільки красивою стала його колега, що трапляється всього за пару годин застілля. Дофамін починає переважати над всіма думками і бажаннями, змушуючи думати тільки про отримання задоволення, вже в більшій мірі саме тілесного.

Тепер і ви знаєте, як саме алкоголь бере під контроль ваш організм і змушує вас бачити те, чого немає. Звичайно, тільки вам приймати рішення про те, чи варто пити і в яких кількостях. Ми ж радимо дотримуватися своєї міри, щоб завжди залишатися господарем становища і не піддаватися на обман алкогольної реальності.

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *