Які ягоди корисні для здоров’я легенів?

Всім відомо, що певні продукти можуть нести користь для того або іншого органу. Наприклад, краще працювати легеням допоможуть деякі ягоди. Детальніше про те, які саме, розповімо в нашому матеріалі.

Ягоди

Дослідженням у цій галузі займалися американські вчені. Вони задіяли у випробуваннях майже 500 чоловік, середній вік яких склав 44 роки. У кожного учасника наукової роботи оцінювали роботу дихальної системи. Крім того, добровольцям потрібно було щодня описувати свій раціон. Випробування повторили через десятиліття після першого аналізу.

З’ясувалося, що стан легенів був кращим у тих людей, які їли багато винограду і чорниці. Справа в тому, що в цих ягодах міститься величезна кількість антоціанів.

В цілому вживання фруктів благотворно позначалося на роботі всього організму. А от куріння могло послабити антиоксидантну дію антоціанів.

Таким чином, людям середнього віку слід включати в свій раціон харчування більше фруктів, ягід і овочів. Особливо корисні виноград і чорниця. Це допоможе підтримувати здоров’я на належному рівні, зокрема, функції легень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *