Чудодійний напій для очищення печінки

Несприятлива екологічна ситуація, і вживання їжі, не особливо корисної для печінки, сприяє накопиченню в нашому організмі великої кількості токсинів. А що є ще більш жахливим, так це величезна кількість шкідливої їжі на полицях супермаркетів і в ресторанах швидкого харчування. Саме тому всім нам просто необхідно періодичне очищення печінки.

Користь м'яти

Печінка – це орган, який відповідає за детоксикацію організму, а також сприяє засвоєнню білків і їх синтезу. Тому ми повинні виявляти всіляку турботу про неї, як того вона заслуговує.

Чудодійний напій для очищення печінки

Найсумнішим є те, що печінка працює непомітно. Ми звертаємо увагу на наше серце, нирки, легені і абсолютно ігноруємо важливість підтримання оптимального функціонування печінки. Ми не надаємо значення тому, що, якщо не будемо піклуватися про її здоров’я, у нас можуть виникнути серйозні захворювання. Ось вони-то і завдадуть істотної шкоди нашому здоров’ю.

Тому бажано берегти її чистоту і здоров’я, уникати таких захворювань, як гепатит або жирова дистрофія печінки. Усунути неполадки в роботі печінки нескладно. Це можна робити в домашніх умовах за допомогою натуральних засобів, наприклад, використовуючи перцеву м’яту. От що треба зробити.

Інгредієнти:

  • жменя свіжого листя м’яти
  • сік одного лимона
  • сік одного апельсина
  • 1 літр води
  • мед за смаком

Приготування і вживання:

  1. Воду з листям м’яти доводимо до кипіння. Даємо їм покипіти протягом 5 хвилин.
  2. Потім м’ятний відвар прибираємо з вогню і залишаємо його на деякий час.
  3. З лимона і апельсина видавлюємо сік. Змішуємо його з натертою попередньо цедрою лимона.
  4. За смаком додаємо мед або стевію.
  5. З’єднуємо м’ятний відвар з підсолодженим соком.

Цей напій ви можете вживати як теплим, так і холодним, у залежності від ваших уподобань. Крім очищаючого ефекту, він надає благотворну дію на травну систему.

Але майте на увазі, що перш ніж застосовувати запропонований засіб очищення печінки, необхідно мати достовірну інформацію про її стан. Це робить обов’язковим консультування з фахівцем, гастроентерологом або лікарем! Також слід пам’ятати, що головною умовою підтримки печінки в робочому стані є здорове харчування, відмова від шкідливих звичок і фізична активність.

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *