Чоловік ледь не позбувся руки через бактерії з рибальського гачка

Під час риболовлі він випадково проколов шкіру на руці гачком. Банальна для більшості рибалок ранка ледь не призвела до трагедії.

Рана

Житель американського штату Флорида майже втратив руку після того, як туди пробралися бактерії, що харчуються людською плоттю. Це сталося після начебто звичайної риболовлі в Мексиканській затоці за день до католицького Великодня. Чоловік на ім’я Майк під час цієї риболовлі випадково проколов руку рибальським гачком. Будь-яка людина, що займається риболовлею, може підтвердити, що подібного роду мікротравми відбуваються практично постійно. Але у випадку з Майком ситуація вийшла з-під контролю, а його рука почала сильно опухати.

Набряк досяг такого розміру, що чоловіка госпіталізували, почавши екстрене лікування. До того моменту рука вже стала чорніти і покриватися пухирями. З’ясувалося, що він зіткнувся з бактерією, що харчується людською плоттю. У якийсь момент лікарі вже всерйоз задумалися про ампутацію, яка могла врятувати життя пацієнтові. На щастя, цього не сталося і потужні ліки з категорії антибіотиків подіяли. Хворобу під назвою некротизуючий фасциит вдалося перемогти.

Це захворювання викликається різними штамами бактерій, включаючи стрептококи групи А і стафілококи. Зазначимо, що при попаданні на шкіру ці бактерії ніяким чином не можуть заподіяти нам шкоди, але варто їм опинитися в кровоносній системі і проникнути в плоть під шкіру, як мікроорганізми почнуть руйнівний вплив. Ось чому відкриті рани необхідно дезінфікувати найретельнішим чином.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *