Ці 9 продуктів допоможуть виглядати і відчувати себе молодше після 50 років

Немає чарівного зілля, щоб забезпечити вічну молодість. Але є продукти, які можуть значно уповільнити старіння організму!

Горіхи

На додаток до перебігу часу руйнівні наслідки стресу, забруднення навколишнього середовища, куріння, перебування на яскравому сонці, хвороб і надмірного споживання алкоголю, радикально сприяють процесу старіння організму.

Для боротьби з наслідками старіння деякі продукти дають набагато більший ефект, ніж інші. Ці суперпродукти містять щедрі дози антиоксидантів, поліфенолів, вітамінів і мінералів.

Ось дев’ять рекомендованих продуктів для людей старше 50 років, які допоможуть зберегти здоров’я і виглядати молодше.

1. Горіх

Особливо мигдаль і бразильські горіхи є ефективними і поживними добавками для мінімізації ознак передчасного старіння. Горіхи виробляють феноли, а також мінеральний селен, який сприяє еластичності шкіри. А також горіхи мають потужні антиоксиданти для захисту від раку шкіри і зменшення ознак старіння. Горіхи багаті омега-3 жирами і допомагають зменшити накопичення жиру в черевній порожнині.

2. Червоний виноград

Він має велику кількість ресвератролу, антиоксиданту, що володіє антивіковими властивостями для організму. Медичні дослідження показують, що ресвератрол активує білок, який сприяє довголіттю і покращенню фізичного здоров’я.

3. Жирна морська риба

Вона багата вітаміном B-12, який покращує енергетичні рівні. А також жирні кислоти, такі як омега-3, які допомагають живити шкіру і запобігати зморшкам. А також містять астаксантин, що вважається супер-антиоксидантом, який пригнічує деякі види раку і нейродегенеративних захворювань.

Ця риба є хорошим джерелом білка для побудови м’язової маси. А також це здорова дієтична їжа для серця.

4. Вівсянка

Цілі зерна, особливо вівсяні, служать зміцненням здорового серця, знижуючи рівень шкідливого холестерину. Завдяки високому вмісту клітковини, він сприяє гарному травленню і підвищує рівень енергії. А також забезпечує організм марганцем, який допомагає використовувати поживні речовини для шкіри, такі як холін, тіамін, біотин, вітамін С.

5. Помідор

Помідори містять лікопін, поживна речовина, яка рідко зустрічається в інших продуктах. Лікопін забезпечує захист від шкідливих ультрафіолетових променів, зберігаючи шкіру молодше і здоровіше. Приготовані помідори підсилюють властивості лікопіну. А також містять калій, який зміцнить кістки і зуби.

6. Чорниця

Вживання в їжу чорниці має значні переваги для організму. Вона сприяє здоров’ю шкіри, запобігає появі зморшок.

А також вона має найвищий рівень антиоксидантів в порівнянні з будь-якими іншими фруктами і овочами. В результаті вони забезпечують потужний захист від багатьох вікових захворювань, включаючи певні види раку.

7. Капуста

Капуста має величезну кількість антиоксидантів і вважається одним з найбільш поживних продуктів. Цей листовий зелений овоч містить більш високий рівень вітаміну С, ніж більшість продуктів, приблизно в 4,5 рази більше, ніж шпинат. Саме цей вітамін необхідний для синтезу колагену. А також вона сповнена омега-3, які живлять шкіру і запобігають сухості і зморшки.

8. Яблуко

Вони повні вітаміну С, ключового компонента в зміцненні імунної системи. Вітамін С прискорює виробництво клітин шкіри, що сприяє пружності шкіри і блискучому, здоровому волоссю. А також вони містять вітамін B і вітамін B9 – для підтримки здатності організму боротися з подразненням шкіри, висипом і прищами.

9. Авокадо

Він вважається кращим інгредієнтом натуральної косметики, а також багатою поживною їжею. Авокадо впливає на організм, виробляючи вітамін Е і зменшує кількість вільних радикалів. А також він може відновлювати природний колаген і бета-каротин, який зводить до мінімуму видимі ознаки старіння.

Авокадо містить корисні рівні ненасичених жирів, які захищають здоров’я серця, а також сприяють гарному зору.

Джерело: Будете здоровы

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *