Цибуля може ефективно знижувати артеріальний тиск

Експерти знайшли овоч, споживання якого допоможе врегулювати тиск при гіпертонії. Виявилося, такими властивостями володіє звичайна цибуля.

Цибуля

Давно відомо, що при певних порушеннях здоров’я багато страв стають небажаними в раціоні хворого. Однак є і продукти, вживання яких, навпаки, покращує стан здоров’я пацієнтів. Вчені, вивчивши склад і властивості овочів, назвали найбільш корисний з них при підвищеному артеріальному тиску. Незамінним при гіпертонії є цибуля, вітаміни, що містяться в ній насичують організм корисними речовинами. Комплекс вітамінної групи B, а також A, K, C і PP, мінерали, алкалоїди і ефірні олії в цибулі оздоровлюють і зміцнюють організм, прискорюючи обмін речовин і очищаючи органи. Крім того, давно всім відома антимікробна дія фітонцидів, які містяться в цьому овочі.

У народній медицині цибулю вже давно використовують для боротьби з підвищеним тиском, тепер же вчені знайшли обгрунтування такої ефективності цього поширеного овоча. Речовини, які у великій кількості містяться в ньому, дуже добре впливають на стан і функціонування серця і судин. Навіть невелика кількість цибулі в денному раціоні призведе в норму тиск в кровоносних судинах.

Дослідження за участю волонтерів довели корисні властивості цибулі, вона, за твердженням вчених, дійсно добре бореться з гіпертонією. Також хороший цей продукт для усунення запалень і скорочення рівня холестерину. Лікарі радять з’їдати близько двох цибулин на добу при гіпертонічних симптомах. Крім цибулі при готуванні, слід вживати її і сирою, додаючи для смаку мед, а також роблячи настої і відвари. Однак при цьому обов’язково слід враховувати, що вживання цибулі протипоказано хворим на виразку, нирковими і печінковими хворобами, а також астмі і алергії.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *