Хвороба, після якої часто виникає рак

Міжнародна група вчених з Австралії, Великобританії та США представила дані свого дослідження на сторінках журналу Diabetologia. Згідно їх доводам, до розвитку онкологічних захворювань виявляються більшою мірою схильні люди, які хворіють на діабет.

жінка

«Діабет першого і другого типу є фактором ризику для всіх видів онкологічних захворювань як у жінок, так і у чоловіків», – цей висновок був зроблений авторами дослідження після вивчення відомостей про стан 20 мільйонів пацієнтів.

При цьому вченими було виявлено, що жінки, які страждають на діабет частіше хворіють на рак, ніж чоловіки-діабетики. Жінки з діабетом мають на 6% більше шансів захворіти будь-якою формою раку, ніж чоловіки, йдеться в доповіді дослідників проблеми.

Також стало зрозуміло, що жінки, які хворіють на діабет схильні до розвитку лейкемії і появи злоякісних пухлин у нирках, порожнини рота і шлунку, а також до лейкемії. Чоловіки більшою мірою схильні до раку печінки.

«Жінки з діабетом мають на 27% більше шансів захворіти на рак, ніж ті, хто не страждає від ендокринних захворювань. Для чоловіків аналогічний показник становить 19%», – дослідники конкретизували.

Крім того, здійснений фахівцями аналіз підтвердив ту обставину, що жінки не отримують достатнього лікування при початкових симптомах діабету, а також рідше проходять інтенсивну терапію, у порівнянні з пацієнтами-чоловіками.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *