Фахівці назвали п’ять кращих харчових добавок для жіночого здоров’я

Фахівці назвали п’ять кращих харчових добавок до повсякденного раціону для збереження жіночого здоров’я. Найважливішим дієтологи вважають риб’ячий жир і лляна олія.

Риб'ячий жир

Дієтологи вирішили скласти список з п’яти найважливіших і необхідних біодобавок для кожної жінки, яка вирішила обмежити свій раціон. Фахівці вважають, що будь-яка дієта завдає шкоди організму і часто дівчата забувають про важливість жирів в продуктах харчування. Саме тому вони рекомендують додати незначну кількість риб’ячого жиру або лляної олії. Це допоможе компенсувати недолік таких важливих елементів.

Не слід забувати про вітаміни. Найкориснішими для жінок вважаються C і B12. Вони допомагають тримати організм в тонусі і знижують ризики розвитку серцево-судинних захворювань. На завершення фахівці вказують на корисність соєвого протеїну. Він, як і інші біодобавки, покликаний заповнити недолік поживних речовин в продуктах. При цьому фахівці настійно рекомендували перед вживанням будь-яких добавок або перед початком дієти проконсультуватися з дієтологами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *