Три головні причини здуття і способи боротьби з ним

Експерти назвали три основні причини здуття. Вони також повідали, що можна зробити сьогодні ввечері, щоб завтра вдень у нас не було подібних проблем.

Здуття живота

Мільйони людей в різних країнах світу страждають від здуття, яке вважається найбільш поширеною проблемою з травленням. На думку нутриціоністів, існують три основні причини здуття. По-перше, це так звані додані цукри, які ми вживаємо з різними продуктами харчування, не читаючи уважно список інгредієнтів. Ці додані цукру можуть навіть міститися в тих продуктах, які відносяться до категорії здорових, наприклад підсолоджувач ксиліт. Його вплив на шлунок може спровокувати здуття. По-друге, ця проблема відзначається у людей, які споживають багато фруктів, а також бобів і квасолі. Надмірна кількість харчових волокон трохи перезавантажує травну систему.

Нарешті, третьою поширеною причиною здуття вважається несприйнятливість до тих чи інших продуктів харчування. Дізнатися про наявність у себе подібної несприйнятливості можна, що називається, тільки методом тику. І все-таки є певні способи, які дозволяють нам вже сьогодні зробити все для того, щоб завтра ніякого здуття не було. Наприклад, випийте одну столову ложку соку алое вера з водою перед прийомом їжі. Ця рослина відома своїм пом’якшувальною дією, але зазвичай її використовують для зовнішнього застосування. І ось тепер з’ясувалося, що алое вера також пом’якшує роботу шлунка і кишечника.

За вечерею варто звернути увагу на прийом травних ферментів, або побалувати себе ананасовим соком ще до прийому їжі. Ананасовий сік містить бромелайн – фермент, який допомагає знижувати рівень запалень. Крім того, нам можуть допомогти ферментовані продукти харчування. Вони дуже корисні для здоров’я шлунково-кишкової системи. До них, наприклад, відносяться популярний в Україні кефір, а також живий йогурт, кімчі і дріжджовий хліб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
8 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНЯТИ ЗДУТТЯ

9 ПОРАД, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПЕРЕМОГТИ ЗДУТТЯ ЖИВОТА ПРИРОДНИМ ЧИНОМ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *