Трави, які потребує ваша печінка

При неполадках в роботі печінки, яка є одним з основних органів людського організму, неприємності відчувають і всі інші органи. Серед неприємних симптомів збоїв в роботі печінки виділяються відчуття тяжкості після застілля, загальна слабкість організму, наявність задишки і т. д. Якщо ви помітили у себе наявність хоча б одного з них, рекомендуємо уважно вивчити нашу статтю від початку до кінця.

печінка

Список зелених помічників печінки

Щоб допомогти печінці в її роботі, необхідно регулярно займатися її очищенням і відновленням. У цьому вам допоможуть трави:

Полин. Він здатний надати благотворний вплив на печінку навіть при наявності холециститу та гепатиту. Настій з 20 грам полину і склянки окропу беруть до трьох разів у день перед їжею протягом 20 днів. Такий напій дозволить придушити паразитичну активність в організмі і очистити печінку.

М’ята. Кілька листя настоюють у склянці гарячої води і приймають по столовій ложці кожні 2,5 години. Цей засіб не лише очистить печінку, але і сприятиме виробленню жовчі.

Календула. Ця трава здатна прискорити обмінні процеси. Рекомендується зробити настій з 300 мл кип’яченої води і 20 грам календули. Приймати склад по половині склянки до 4-х разів на добу.

Ромашка. 20 грам рослини настоюють в склянці окропу і вживають по 100 мл вранці та увечері. Такий настій знімає спазми, болі і надає чудову заспокійливу дію.

Звіробій. Настій з 15 грам сухої трави і склянки окропу приймають по кілька разів на день протягом 2-х тижнів. Така міра дозволить оздоровити печінку і заспокоїти нерви.

Бережіть печінку! При виявленні перших симптомів її розладу, підбирайте необхідний настій і приймайте. І будьте здорові!

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *