ТОП-6 продуктів для детоксикації печінки

Печінка – один з найважливіших органів нашого організму. Вона є своєрідним фільтром, який виводить з організму токсини та інші шкідливі речовини. Але шкідлива їжа, спиртне і стреси з часом погіршують стан органу, знищуючи його клітини. Тому нам потрібно відповісти печінці взаємною допомогою, періодично проводячи її чищення.

Печінка

Представляємо ТОП-6 продуктів для швидкого, ефективного і безпечного чищення печінки. Щоб максимізувати ефект, на період чищення потрібно значно обмежити споживання спиртних напоїв, смаженого, солоного і куріння сигарет. Цукор ми рекомендуємо замінити медом.

1. Часник

Часник є чи не найкориснішим продуктом для людського організму. До числа корисних функцій часнику безперечно можна включити чистку печінки. Така функція можлива завдяки наявності у складі часнику корисних мінералів і антиоксидантів. Такі мінерали, як залізо і магній, дозволяють нормалізувати кров’яний тиск в органі. Селен і аргінін успішно чистять кровоносні судини, у тому числі і капіляри.

2. Грейпфрут

Головною речовиною, що допомагає в чищенні печінки, яке міститься в грейпфруті, виступає глутатіон. По своїй природі речовина є антиоксидантом, який одночасно живить печінку корисними мікроелементами. Цитрус можна їсти в сирому вигляді, так і використовувати його в приготуванні різних страв. Якщо Ви будете додавати часточку грейпфрута в чай, результат не змусить себе чекати.

3. Буряк

Буряк використовується для чищення безлічі органів людського організму, особливо системи ШКТ. Тому його регулярне вживання необхідне для нормального функціонування організму. Буряковий сік дозволяє омолоджуватися печінковій тканині, тому його користь просто незамінна.

4. Оливкова олія

Оливкова олія холодного віджиму володіє жовчогінним ефектом. Тому вона дозволяє активніше циркулювати рідинам в печінці, забезпечуючи тим самим швидке виведення шкідливих речовин. Ми рекомендуємо просто включити олію в щоденний раціон харчування, додаючи її в салати. Але якщо чищення печінки для Вас дуже важливе, можете щоранку випивати по столовій ложці оливкової олії натщесерце.

5. Мед

Мед – єдиний солодкий продукт, який дозволено на період чищення. Мало того, він не просто дозволений, а рекомендований. Мед сприяє активному виробленню жовчі, яка відповідає за виведення шкідливих речовин. Також продукт дозволяє відновити пошкоджені клітини печінки. Якщо щодня з’їдати по чайній ложці органічного меду за 30 хв до прийому їжі, помітно покращиться функціональність печінки і загальний стан здоров’я.

6. Куркума

Особливістю куркуми є не тільки стимуляція вироблення жовчі, а й сприяння її виведенню. Тому ми рекомендуємо додавати спецію у будь-які м’ясні страви. А вживати її можна в різних стравах як в сирому вигляді, так і в печеному.

Включивши в раціон хоча б один з перерахованих вище продуктів, Вам вдасться оздоровити природний фільтр організму. Ну а якщо ж Вам вдасться регулярно харчуватися кожним продуктом зі списку, печінка обов’язково віддячить Вас!

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *