Сім небезпечних хвороб можуть прогресувати без виражених симптомів

Багато людей не підозрюють, що їх організм піддається негативним впливам через сім небезпечних хвороб. Недуги можуть розвиватися без яскраво виражених симптомів, разом з тим вони проявляються на останніх стадіях.

Діабет

У медицині цукровий діабет вважається небезпечним захворюванням. Відстежити його перші ознаки простій людині вкрай важко. Про хворобу дізнаються, коли вона перейшла в хронічну форму. Пацієнти намагаються згадати, коли у них почався підвищуватися артеріальний тиск. Це ж відноситься і до гепатиту, він руйнує організм протягом багатьох років. Перелік небезпечних захворювань, що розвиваються непомітно, доповнює ожиріння печінки, що завершується вкрай негативно. Медики вказують на рак товстої кишки, він лідирує за рівнем смертності.

Жінкам слід на регулярній основі проходити обстеження з метою недопущення розвитку раку шийки матки. Подібна вимога відноситься і до онкологічних захворювань шкіри. Першою ознакою є поява червоної плями, в подальшому вона може зникнути, але хвороба перейде в другу стадію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *