Сіамські близнята з США розповіли, як їм живеться після розділення

Дівчатка перенесли складну і небезпечну операцію 13 років тому. Їм довелося вчитися жити окремо, але тепер вони щасливі, що батьки тоді погодилися на операцію.

Малія і Кендра Херрін

Малія і Кендра Херрін народилися в 2002 році в США. У них був невдалий для сіамських близнюків набір органів – загальні печінка, сечовий міхур і товста кишка. Крім того, на двох у дівчаток була одна нирка. Нирка стала погано справлятися зі своєю роботою, коли близнючки були ще зовсім маленькими.

Всупереч прогнозам лікарів, вони дожили до чотирьох років. Тоді питання про операцію постало гостро-чим старше ставали дівчинці, тим складніше було їх загальної печінки і єдиній нирці справлятися з навантаженням. Батьки погодилися на небезпечну процедуру з поділу.

Загальна нирка дісталася Кендрі, а Малії довелося провести дві пересадки, перед тим, як донорський орган прижився. Після цього послідувала тривала реабілітація. Так як сестри чотири роки жили разом, вони досить довго звикали до свого нового стану.

Зараз після операції пройшло вже 13 років. Сестри розповіли виданню The Sun, що дуже задоволені рішенням, яке прийняли батьки. Вони відзначили, що без операції у них ніколи не було можливості робити те, що хочеться – їм постійно доводилося домовлятися і шукати компроміси. А тепер вони можуть займатися своїми хобі, вибирати освіту, заводити різних друзів.

Також дівчата розповіли, що однокласники в школі ніколи не знущалися над ними, а навпаки, намагалися у всьому допомагати. У Кендри і Малії багато друзів, вони ведуть активне життя, про яке розповідають у своїх блогах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *