«Суп із спогадів»: люди описали побачене при клінічній смерті

Пацієнти, які пережили клінічну смерть, розповіли, що побачили в приграничному стані.

Смерть

На американському сайті Reddit велику популярність придбала дискусія з приводу клінічної смерті, яка зібрала понад 10 тисяч позитивних відгуків користувачів. У коментарях користувачі, які колись опинялися між життям і смертю, розповіли, що вони побачили в цьому стані.

Так, людина з ніком Bass_Thumper розповіла, що все, що відбувається було схоже на глибокий сон. Він не бачив нічого – ніякого світла, до якого потрібно йти, ніяких спогадів. За його словами, він ніби не існував весь цей час. А ось юзер з ніком Veganconnor розповів, що відчув почуття абсолютного спокою і усвідомив, що «все в будь-якому випадку буде добре».

Інші враження від клінічної смерті залишилися у користувача Duhbla: він назвав побачене «супом із спогадів». Чоловік зазначив, що немов плив у космосі серед зірок, якими були частинки спогадів – про рідних і близьких, події і місця.

Нарешті, кілька людей підтвердили міф, який часто використовується в кінематографі – коли душа підноситься над тілом і людина може спостерігати за всім, що відбувається з боку.

Нагадаємо, що клінічною смертю називають оборотний етап, під час якого людина переходить з живого стану в мертвий. Відомо, що клінічна смерть часто супроводжується різними яскравими галюцинаціями, в рамках яких люди бачать якісь події, спогади та інше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *