П’ять корисних для здоров’я властивостей пива

Зазвичай, коли мова заходить про користь спиртного, за свої кращі якості звеличується червоне вино. Але пиво, як свідчать дані наукових досліджень, теж може покращувати стан і функції організму.

Пиво

Зокрема, вчені вказують на те, що пиво є чудовим джерелом кремнію, важливого для хорошого стану скелета. Саме кремній необхідний організму для нормального засвоєння кальцію, що зміцнює кістки. Дефіцит кремнію може стати причиною розвитку остеопорозу – захворювання, що руйнує кісткову тканину. Цим елементом особливо багате традиційне ячмінне пиво.

Крім того, пиво відноситься до продуктів, багатих залізом і завдяки цій властивості рекомендованим людям з анемією, при якій спостерігається недолік гемоглобіну. Лідером за вмістом заліза в своєму складі є темне пиво.

Корисне пиво і для боротьби з депресією, воно має здатність покращувати настрій. У солодовому ячмені, що йде на виготовлення пива, міститься горденін, до якого чутливі ті ж рецептори головного мозку, які реагують на гормон задоволення дофамін. При цьому постачальником цієї «речовини радості» може бути навіть безалкогольне пиво.

Вживання пива може бути профілактикою атеросклерозу – руйнівного процесу в судинах, що веде до інсультів та інфарктів. Вчені відзначають, що в порівнянні з багатьма іншими алкогольними напоями пиво як ніякий вид спиртного насичений антиоксидантами. Перш за все цим відрізняються темні сорти пива.

Інше небезпечне захворювання, захист від якого може давати вживання пива, – це хвороба Альцгеймера. Дослідження показали, що пиво має властивість гальмувати процес накопичення в тканинах головного мозку білків, які формують амілоїдні бляшки, що провокують розвиток слабоумства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *