Психологи відкрили приховані ознаки високого інтелекту

Людям, які володіють високим інтелектом, властиві такі риси, які зазвичай не виявляють володарі звичайних розумових здібностей.

розумні

Ми вивчили наявні на цей рахунок дані і визначилися з переліком характерних для розумників особливостей.

Життя не за графіком. Далеко не одна дослідницька робота свідчить: справжні інтелектуали живуть у відповідності з власними біоритмами. Вони майже ніколи не лягають спати і не прокидаються разом з усіма. Нещодавнє дослідження Лондонської школи економіки також показало, що інтелектуально обдаровані люди схильні відчувати припливи творчої енергії по ночах, тому і не сплять аж до раннього ранку.

Постійні рефлексії. Розумні люди не бувають впевненими в собі, так як їх розум дозволяє їм судити про те, що помилятися легше всього. Цей феномен відомий в психіатрії як ефект Данінга-Крюгера: інтелектуальні люди добре помічають власні помилки, тому схильні вважати інших більш компетентними.

Підвищена чутливість до неакуратності за столом. Помічено, що найрозумніші люди відрізняються особливою дратівливістю через недбалу манеру їсти. Це пов’язано з тим, що при високому інтелекті людині властива надчутливість до різних шумів і сторонніх звуків, які непотрібним чином відволікають мозок.

Колір очей. Дослідження, проведене в стінах Луісвільського університету (США), завершилося вердиктом вчених про те, що люди з сірими або карими очима володіють здібностями мислити набагато більш неординарно, ніж інші.

Звичка малювати. Ви малюєте що-небудь, сидячи на зборах? Виявляється, люди, які схильні до механічного малювання у вільний час, володіють більш високим IQ. За словами вчених, це сигнал того, що мозок інтелектуалів вимагає діяльності навіть в неробочій обстановці.

Негативізм. Люди з високим інтелектом завжди бачать похмуру картину навколишнього світу, їм властиво міркувати про проблеми. На думку нейрофізіологів, таке сприйняття дійсності розумними людьми – результат спонтанної активності їх мозку. Посилення мозкової діяльності веде до аналізу і деталізації, ці розумові процеси змушують людину бачити в яскравому світлі існуючі в житті проблеми, яких, як відомо, завжди вистачає.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *