Простий народний засіб для зниження рівня холестерину і артеріального тиску

У 21 столітті проблема підвищеного кров’яного тиску займає перше місце в списку захворювань. Однією з причин його підвищення є холестерин і шлаки. Тому, щоб уникнути частих перепадів артеріального тиску, потрібно періодично чистити організм. І в цьому нам допоможе засіб, який не дасть розвинутися гіпертонії, і буде тримати тиск у межах норми.

артеріальний тиск

Рецепт народного засобу для зниження холестерину і тиску

У нетрадиційній медицині цей засіб користується великою популярністю. А все тому, що з його допомогою можна вилікувати велику кількість захворювань, і підняти імунітет.

Продукти, необхідні для приготування ліків

  • Яблучний оцет – 1 ч. л.;
  • Сік лимона – 1 ч. л.;
  • Часник – 1 зубчик;
  • Корінь імбиру – 1 маленька скибочка;
  • Мед – 1 ч. л.
Як приготувати ліки

Подрібніть часник і імбир, і з’єднайте з іншими продуктами. Отриману суміш відправте в холодильник на п’ять днів. Її вам вистачить на один раз. Не готуйте засіб запас на місяці — досить підібрати пропорції, щоб ліків вистачило на кілька днів, максимум тиждень!

Як вживати ліки

Кількість вживань протягом дня не повинно перевищувати 3 разів. Найкраще приймати засіб вранці і ввечері до прийому їжі. Результат ви побачите через кілька днів. Ваш тиск буде в нормі, а рівень холестерину знизиться.

Але якщо у вас куди великі проблеми зі здоров’ям, не зайвим буде звернутися за допомогою до лікаря. Не варто сподіватися тільки на свої сили. Самолікування може нашкодити, пам’ятайте про це завжди!

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *