Продукти, які знижують рівень холестерину

Високий холестерин – це загроза розвитку атеросклерозу, порушень роботи серця, проблем з тиском. Постійно контролювати його рівень в крові і правильно харчуватися – от нескладні кроки до того, щоб жити довго і активно. Сьогодні ми розповімо про ті продукти, які допомагають знизити рівень холестерину в крові.

Наше завдання – знизити рівень навіть не самого холестерину, а ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ). Це частинки, які переносять холестерин і сприяють закупорці артерій при атеросклерозі. Щоб знизити рівень ЛПНЩ, рекомендуються наступні продукти:

Овес

Овес

Простий перший крок до зниження рівня холестерину – це миска вівсяних пластівців на сніданок. Така порція вівсянки забезпечить вам кілька грамів розчинної клітковини. Додайте в кашу банан або трохи полуниці – і ви отримаєте ще півграма. Поточні рекомендації по харчуванню наказують отримувати від 20 до 35 грамів клітковини на день, з них принаймні 5-10 грамів з розчинної клітковини.

Ячмінь та інші цільнозернові продукти

Ячмінь і інші цільнозернові продукти допомагають знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, головним чином завдяки розчинним волокнам, які в них містяться.

Боби

Боби

Особливо багата розчинною клітковиною квасоля. Крім того, організму потрібен деякий час для перетравлення цього продукту, що означає, що ви довше відчуваєте ситість. Тому боби корисні для тих, що худнуть людей.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *