Позбавляємося від прищів: 5 корисних продуктів

Як відомо, від харчування залежить багато чого в нашому організмі. У тому числі стан шкіри. Позбутися від прищів і неприємних висипань можна. Потрібно всього лише змінити своє харчування та включити в раціон п’ять продуктів. Які саме, читайте в нашому матеріалі.

користь риби

Чиста вода

Рідина є основним джерелом сили і молодості. Зберегти шкіру в чудовому стані допоможе чиста питна вода. По можливості відмовтеся від газованих напоїв, а замініть їх звичайною водою. Випивайте не менше восьми склянок — шкіра скаже вам спасибі.

Зелений чай

У цьому напої криється джерело протизапального хімічного елемента катехін. Речовина здатна очистити шкіру від висипань, боротися з вільними радикалами, які і є причиною утворення неприємних пошкоджень на шкірі.

Оливкова олія

Цей продукт відрізняється рядом позитивних властивостей, у тому числі благотворно впливає на шкіру. Оливкова олія здатна очистити обличчя від прищів, а також в цілому впливати на здоров’я.

Горіхи

Дані продукти в цілому відмінні для підтримання здоров’я на належному рівні. В тому числі вони здатні запобігати прищам. Весь секрет у омега-3 оліях, які дарують шкірі бархатистість.

М’ясо і риба

Це найбільш збагачені білком продукти, а білок допомагає боротися з прищами. Він зробить вашу шкіру здоровою, гладкою, красивою і ідеально рівною. Плюс — завдяки їм ви зможете здобути фігуру своєї мрії.

Джерело: 7mednews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *